Videodrošība Videonovērošanas un drošības sistēmas
  17 gadi Latvijas tirgū
Galvenā / Videonovērošana / Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana

IP videonovērošanas sistēmas ir viena no populārākajām un modernākajām uzraudzības un drošības tehnoloģijām. Tās ļauj nodrošināt augstu attēla kvalitāti un tālvadības iespējas, kā arī labāku drošību un uzņēmuma resursu aizsardzību.

Mēs piedāvājam profesionālu IP videonovērošanas sistēmu uzstādīšanas pakalpojumu, kas nodrošina augstu drošības līmeni un resursu aizsardzību jūsu uzņēmumam. Ar mūsu pieredzi un zināšanām mēs garantējam augstas kvalitātes uzstādīšanu.

Mūsu pakalpojums ietver visu nepieciešamo, lai nodrošinātu augstu IP videonovērošanas sistēmas efektivitāti:

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumu un kā mēs varam palīdzēt jums uzlabot jūsu uzņēmuma drošību un resursu aizsardzību ar IP videonovērošanas sistēmu.

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana ir jāuztic profesionāļiem!
Mūsu kompānijas speciālisti izstrādās Jums korektu tehnisko risinājumu un norunātajā laikā veiks kvalitatīvu montāžu.
Saņemt piedāvājumu → Sazināties ar WhatsApp →

Jaunākās tehnoloģijas HikVision AcuSense & ColorVu

AcuSense var izcelt un atpazīt cilvēka ķermeni un transportlīdzekļus no liela citu objektu skaita. Šī tehnoloģija nodrošina jaudīgu un ātru mērķa meklēšanas funkciju, kas spēj analizēt ierakstus un atlasa cilvēka vai transportlīdzekļa attēlus.

Hikvision ColorVu tehnoloģija – krāsains attēls arī tumsā! ColorVu kameras nepārtraukti nodrošina krāsainus, skaidrus attēlus līdz pat zemākajam gaismas līmenim.

Hikvision ColorVu tehnoloģija

Izmantojiet visas mūsdienīgās videonovērošanas sistēmas priekšrocības

Aktīvie paziņojumi par kustības detekciju kadrā, virtuālo līniju šķērsošanu, pārkāpumu virtuālajā apsargājamā zonā; augsta attēlu kvalitāte līdz 8.0 Megapixel; divpusējā audio komunikācija; intelektuālā meklēšana; video analītika.

Mēs garantējam augstas kvalitātes uzstādīšanu:

Jūsu biznesam

Viesu majas un viesnīcas

Viesu majas un viesnīcas - videonovērošanas priekšrocības

Videonovērošana viesnīcā un viesu mājā ir nepieciešama un neaizstājama apsardzes funkcija, kā arī tā ļauj apmeklētājiem justies mierīgi.

Lasīt tālāk →


Piekļuves kontroles
Darba laika uzskaites sistēmas

Uzzināt vairāk →

Populāra prece