Videodrošība Videonovērošanas un drošības sistēmas
  17 gadi Latvijas tirgū

Ofisi un biznesa centri

Videonovērošana ofisā

Galvenie ofisa videonovērošanas sistēmas uzdevumi ir novērot darbinieku darbu, ierakstīt pārrunas ar klientiem, fiksēt apmeklētājus, kā arī pastāv vispārējās drošības mērķi: iekļūšana ofisā ārpus darba laika un pieguļošās teritorijas kontrole.

Videosistēma paaugstina darba disciplīnu un ļauj kontrolēt darba grafika ievērošanu, darbinieku atnākšanas uz ofisu un promiešanas laiku.

Visefektīvākā ir videonovērošanas sistēmas izmantošana kopā ar apsardzes un ugunsdzēsības signalizāciju. Piemēram, ja nostrādā apsardzes signalizācija, tad Jūs varat ātri verificēt trauksmi un pārredzēt notiekošo šajā brīdī notiekošo ofisa telpās internetā no datora vai mobilā tālruņa.

Galvenās videonovērošanas sistēmas iespējas:

Videonovērošanas sistēma ofisā ļaus:

Videonovērošana biznesa centrā

Videonovērošana biznesa centrā – tas ir galvenais apsardzes dienesta instruments, kas tiek lietots kopā ar pieejas kontroles sistēmu un apsardzes-ugunsdzēsības signalizāciju.

Pie ieejas ēkā tiek organizēts kontroles caurlaides punkts apmeklētājiem, bet pieguļošā autostāvvieta tiek aprīkota ar caurbraukšanas kontroles sistēmu.

Videonovērošanas sistēma biznesa centrā ļaus:

Jūsu biznesam

Frizētavas un solāriji

Frizētavas un solāriji - videonovērošanas priekšrocības

Videonovērošanas frizētavā, solārijā vai skaistumkopšanas salonā dos atbildes uz daudziem priekšniekam interesējošiem jautājumiem, ļaus atzīmēt vājās un stiprās puses personāla darbā.

Lasīt tālāk →


Piekļuves kontroles
Darba laika uzskaites sistēmas

Uzzināt vairāk →

Populāra prece