Videodrošība Videonovērošanas un drošības sistēmas
  17 gadi Latvijas tirgū
Galvenā / Videonovērošana / Gudrā videonovērošana

Gudrā videonovērošana

Gudrā IP videonovērošana ir moderna videonovērošanas sistēma, kas nodrošina augstas kvalitātes video un attālinātu piekļuvi.

Ar gudro IP videonovērošanas sistēmu jūs varat uzraudzīt savu uzņēmumu, mājas apkārtni, automašīnu stāvvietu un daudzas citas vietnes, kur ir nepieciešama papildu drošība un novērošana.

Šīs sistēmas ir pielāgojamas dažādiem vajadzību gadījumiem un spēj nodrošināt plašu redzamību diennakts laikā.

Mūsu uzņēmums piedāvā gudro IP videonovērošanas sistēmu uzstādīšanu. Mēs izmantojam tikai pašas jaunākās tehnoloģijas un piedāvājam visaptverošu pakalpojumu no konsultācijas līdz uzstādīšanai un uzturēšanai.

Mēs piedāvājam arī ilgtermiņa uzturēšanas un atbalsta pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka jūsu videonovērošanas sistēma darbojas efektīvi un bez traucējumiem.

Hikvision AcuSense

Hikvision AcuSense tehnoloģija balstās uz Deep Learning algoritma un var izcelt un atpazīt cilvēka ķermeni un transportlīdzekļus no liela citu objektu skaita.

Hikvision AcuSense gudrā videonovērošana

Saņemiet “push” ziņojumus telefona ekrānā par kustības detekciju kadrā, virtuālo līniju šķērsošanu, pārkāpumu virtuālajā apsargājamā zonā un ar vienu pieskārienu palaižiet programmu, skatieties video arhīvu vai dzīvo laiku.

Hikvision AcuSense Smart kā tas darbojas

Jūs varēsiet jebkurā momentā saņemt pieeju video tiešsaistē un video arhīvam no jebkuras pasaules vietas nemainīgi augstā kvalitātē no datora vai mobilajā telefonā.

Izmantojiet visas mūsdienīgās videonovērošanas sistēmas priekšrocības:

Videonovērošanas sistēma ļaus:

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana ir jāuztic profesionāļiem!
Mūsu kompānijas speciālisti izstrādās Jums korektu tehnisko risinājumu un norunātajā laikā veiks kvalitatīvu montāžu.
Saņemt piedāvājumu → Sazināties ar WhatsApp →

 

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu gudro IP videonovērošanas sistēmu uzstādīšanas pakalpojumiem un kā mēs varam palīdzēt uzlabot jūsu drošību un novērošanu.

Mēs garantējam augstas kvalitātes un uzticamības videonovērošanas risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam.

Jūsu biznesam

Veikali un noliktavas

Veikali un noliktavas - videonovērošanas priekšrocības

Videonovērošanas sistēma ļaus risināt galvenās veikala drošības problēmas, bet videoarhīva ieraksts ļaus atjaunot informāciju par notikušo pirms vairākām nedēļām vai mēnešiem.

Lasīt tālāk →


Piekļuves kontroles
Darba laika uzskaites sistēmas

Uzzināt vairāk →

Populāra prece