Videodrošība Videonovērošanas un drošības sistēmas
  17 gadi Latvijas tirgū
Galvenā / Videonovērošana

Videonovērošana

Videonovērošana – tas ir efektīvs drošības līdzeklis ar plašu pielietojuma spektru. Videonovērošana var pildīt kā preventīvu funkciju, tā arī kalpot par jaudīgu instrumentu drošības un apsardzes dienestam.

Videonovērošanas sistēmas nodrošina plašas iespējas, kā novērst, uzraudzīt un risināt dažādus drošības jautājumus.

Galvenais ieguvums, ko sniedz videonovērošanas – ir iespēja uzraudzīt un novērst iespējamos draudus un kriminālaktivitātes. Videonovērošanas sistēmas sniedz iespēju uzraudzīt vairākas vietas vienlaicīgi, nodrošinot reāllaika piekļuvi informācijai no jebkuras vietas pasaulē. Šāda piekļuve informācijai ļauj tūlītēji reaģēt uz iespējamiem drošības riskiem un uzņemties nepieciešamās darbības.

Videonovērošana arī nodrošina drošību darba vietās. Tā uzlabo uzņēmuma drošības kultūru un var novērst iespējamos nelikumīgus darbības. Tāpat videonovērošana sniedz iespēju efektīvāk pārvaldīt un uzraudzīt uzņēmuma darbības, piemēram, optimizēt darba procesus un pieņemt lēmumus par personāla pieņemšanu.

Videonovērošanas sistēmu pielieto uzņēmuma biznesa procesu (personāls, darba un apkalpošanas kvalitāte) un ražošanas procesu (konveijera lentes, robotizētie darbgaldi) kontrolei.

Turklāt, videonovērošana ir noderīga arī ikdienas dzīvē. Tā sniedz iespēju nodrošināt drošību mājās. Videonovērošanas sistēmas var palīdzēt novērst noziedzīgus nodarījumus un nodrošināt ātru reaģēšanu uz iespējamiem draudiem.

Mēs piedāvājam profesionālu IP videonovērošanas sistēmu uzstādīšanas pakalpojumu, kas nodrošina augstu drošības līmeni un resursu aizsardzību jūsu uzņēmumam. Ar mūsu pieredzi un zināšanām mēs garantējam augstas kvalitātes uzstādīšanu.

Galvenās iespējas:

Videonovērošanas sistēma ļaus:

Tas viss ļaus Jums ievērojami palielināt biznesa peļņu, samazināt izdevumus, kā arī uzlabot darba kvalitāti.

Videonovērošanas sistēmas uzstādīšana ir jāuztic profesionāļiem!
Mūsu kompānijas speciālisti izstrādās Jums korektu tehnisko risinājumu un norunātajā laikā veiks kvalitatīvu montāžu.
Saņemt piedāvājumu →

Jāatceras, ka videonovērošanas sistēmas izdevumi ir ievērojami zemāki nekā iespējamie zudumi un riski.

Jūsu biznesam

Ofisi un biznesa centri

Ofisi un biznesa centri - videonovērošanas priekšrocības

Galvenie ofisa videonovērošanas sistēmas uzdevumi ir novērot darbinieku darbu, ierakstīt pārrunas ar klientiem, fiksēt apmeklētājus, kā arī pastāv vispārējās drošības mērķi: iekļūšana ofisā ārpus darba laika un pieguļošās teritorijas kontrole.

Lasīt tālāk →


Piekļuves kontroles
Darba laika uzskaites sistēmas

Uzzināt vairāk →

Populāra prece